Jeśli jeszcze nie wiesz jak schudnąć to powinnaś się skupić na tym, aby rano poczuć głód. Odczuwasz go wtedy, kiedy masz obniżony poziom cukru we krwi. Jeśli chcesz się poczuć rano głodna, to musisz ograniczyć wieczorem spożywanie węglowodanów.

Koło godziny 15 zjedz jakiś produkt, który będzie zawierał w sobie trochę tłuszczu. Musisz zadbać też o aminokwasy, żeby podnieść poziom dopaminy. To samo zrób o godzinie 18.00. Na kolację zjedz trochę indyka i surówkę. Pamiętaj, że musi to być koniecznie indyk, a nie jakieś inne mięso. Taki posiłek pozwoli Ci szybko zasnąć, dlatego że będziesz miała niższy niż zwykle poziom cukru we krwi. Wobec tego, kiedy rano wstaniesz poczujesz się bardzo głodna.

Kiedy rano wstaniesz powinnaś czuć się głodna. Wówczas na śniadanie zjedz płatki owsiane zalane szklanką mleka, dwa duże jajka, oraz kromkę chleba z ziarnami posmarowaną twarożkiem. Takie śniadanie sprawi, że będziesz miała energię praktycznie na cały dzień. Zadbaj też o to, żeby dobrze najeść się na obiad i kolację, to bardzo ważne.

Jeśli będziesz się odżywiała tak jak Ci radzimy, to po przebudzeniu powinnaś czuć się głodna. Wszystko to spowoduje, że wieczorne objadanie przestanie być Twoim problemem. Pamiętaj kluczem do sukcesu jest obfite śniadanie i unikanie jedzenia węglowodanów wieczorami. Jeśli zastosujesz się do wszystkich rad, to na pewno zauważysz, że Twoja waga zaczęła spadać. Jednak pamiętaj, że wszystko wymaga cierpliwości. Może to wszystko wydaje Ci się łatwe, ale na pewno będzie wymagało od Ciebie dużego poświęcenia.